Oeparol zdjęcie wpisu
OEPAROL – prawdziwy przyjaciel kobiet

OEPAROL – prawdziwy przyjaciel kobiet

6 August 2021

OEPAROL – suplement diety, dzięki zawartości oleju z nasion wiesiołka, to prawdziwy przyjaciel kobiet. Jak działa?

Wiesiołek to roślina, której dobroczynne właściwości zdrowotne trudno przecenić. Najcenniejsze są jej nasiona, które kryją w sobie olej. Wyciskany na zimno i zamknięty w wygodnych kapsułkach, nie traci swoich właściwości i skutecznie wspiera wiele ważnych procesów w organizmie kobiety.

Olej z wiesiołka jest niezwykle bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych – linolowego i gamma-linolowego, oleinowego, palmitynowego i stearynowego. W jego składzie znajdziemy też fitosterole, aminokwasy, enzymy, witaminę E, cynk, selen, magnez i wapń. Ta kompozycja cennych dla zdrowia składników ma wielokierunkowy wpływ na nasze zdrowie. Przyjrzyjmy się bliżej ich działaniu.

Olej z wiesiołka jest też naturalnym kosmetykiem. Możemy go stosować wprost na skórę, a dzięki zawartości witamin E i F ma niezwykłe właściwości:

  • nawilżające,
  • kojące,
  • zatrzymuje wilgoć przy skórze,
  • świetnie łagodzi podrażnienia i miejscowe przesuszenia.

Najlepsze i naprawdę wielokierunkowe działanie olej z wiesiołka ma wtedy, gdy włączymy go do swojej diety.

Dzięki zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych gamma linolenowego i linolowego:

  • poprawia ukrwienie i nawilżenie błon śluzowych i skóry,
  • pomaga odzyskać i zachować jędrność skóry oraz przywrócić jej zdrowy koloryt,
  • poprawia stan włosów i paznokci.

Zawartość fitosteroli sprawia, że olej z wiesiołka w szczególny sposób wspiera organizm kobiety.

W zależności od potrzeb i etapu życia, wiele z nas po włączeniu go do swojej diety zauważa:

  • korzystnie wpływa na cykl miesięczny
  • pomoc w utrzymaniu dobrego samopoczucia w trakcie menstruacji
  • poprawę samopoczucia w okresie okołomenopauzalnym.

Nie ma więc wątpliwości, że olej z wiesiołka warto przyjmować każdego dnia. Najważniejsze, by był on pełnowartościowy, czyli tłoczony na zimno z najwyższej jakości nasion, a także by był odpowiednio zabezpieczony przed starzeniem i utratą cennych składników. Idealną formą przyjmowania oleju z wiesiołka są kapsułki OEPAROL – suplement diety.

Suplement diety OEPAROL

Wygodne w przyjmowaniu kapsułki z olejem z nasion wiesiołka pomagają uzupełnić niedobór Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych w organizmie. W jednej dawce znajdziemy min. 347,11 mg kwasu linolowego (LA) oraz min. 42,39 mg kwasu gamma-linolewego (GLA). Ilość oleju jest tu idealnie odmierzona, żeby uzupełnić niedobór Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Wystarczy zastosować 1-2 kapsułki 2 razy dziennie i nie przekraczać zalecanej dawki.

Aż 97% kobiet testujących Oeparol – suplement diety zauważyło pozytywne efekty jego stosowania i jest zadowolona z preparatu. 9 z 10 kobiet potwierdziło, że Oeparol – suplement diety ma działanie nawilżające, a 86% przyznało, że podczas testowania zauważyło poprawę jędrności i elastyczności skóry*. *Informacje na podstawie badania ankietowego przeprowadzonej metodą CAWI na grupie 108 kobiet, czerwiec-lipiec.2020 na zlecenie ADAMED PHARMA przez Grup BUKKO Artykuł powstał z udziałem marki OEPAROL – suplement diety.

 

SOP OEP/08291/04/21

Powrót do listy artykułów
Idź do końca strony Wróć do początku strony