GENEZA

Oenothera paradoxa oleum to łacińska nazwa oleju z wiesiołka dziwnego, który jest podstawą naszych produktów – stąd właśnie wzięła się nazwa naszej marki: OEPAROL.

Jesteśmy polską marką, która od 1991 roku specjalizuje się w obszarze dermokosmetyków oraz suplementów diety. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdej kobiety cały czas staramy się poszerzać portfolio naszych produktów.

Obecnie w naszym portfolio znajdują się: 4 suplementy diety, 5 linii dermokosmetyków, pomadki.

FILOZOFIA

MARKI

Naszym celem jest przede wszystkim dbanie o urodę kobiet – zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są działania kompleksowe. Dlatego we współpracy z najlepszymi ekspertami w dziedzinie dermatologii i medycyny opracowaliśmy serie produktów odpowiadających na szerokie spektrum kobiecych potrzeb.  Każdej naszej Klientce dajemy możliwość skomponowania unikalnego, spersonalizowanego programu pielęgnacyjno-suplementacyjnego.

Pragniemy, aby Oeparol kompleksowo dbał o zdrowie i urodę kobiet, realizując hasło: „Siła kobiecości w każdej kropli”.

SERCE

MARKI

Sercem produktów jest olej pozyskiwany z nasion wiesiołka. Moc wiesiołka oparta jest na kwasach Omega-6, które są składnikiem budulcowym błon komórkowych ludzkich komórek. Olej z nasion wiesiołka ma bardzo szerokie zastosowanie, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz, dzięki zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Wspomaga naturalną odporność organizmu, funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego oraz gospodarkę cholesterolu. Kompleksowo troszczy się również o zewnętrzne piękno kobiety, nawilża, regeneruje skórę.